Stoliczki ogrodowe niezastąpione w czasie letniego wypoczynku

stoliczki ogrodowe

W każdym przydomowym ogrodzie istotną rolę odgrywają meble wypoczynkowe, z pomocą których można się w pełni zrelaksować na świeżym powietrzu. Dużym zainteresowaniem bez wątpienia cieszą się stoliczki ogrodowe. Bardzo często łączą one w sobie motyw elementów stalowych, szkła hartowanego oraz porządnych profili. Wysokojakościowe meble posiadają stabilną konstrukcję, wzmocnioną najczęściej dwoma łącznikami. Produkty ogrodowe mogą być doskonałym elementem wyposażenia tarasu i balkonu.

Stoliki na taras i balkon – czym się charakteryzują?

Stoliczki ogrodowe dostępne w sklepie Sfmeble bardzo efektownie się prezentują, wyróżnia je minimalistyczne wzornictwo. Wysokiej jakości produkty są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być one umieszczone w czasie deszczu, burzy czy też gradu. Ich cechą charakterystyczną jest również fakt, że są one łatwe w utrzymaniu czystości. W obecnych trendach aranżacyjnych na szczególną uwagę zasługują modele, które łączą w sobie modne, czarne kolory i szare akcenty. Taka aranżacja świetnie sprawdzi się w klimatach loftowych oraz industrialnych. Jest to również idealna aranżacja do ogródów inspirowanych stylem romantycznym, zwanym również boho. Modne meble są odporne na:

  • powierzchowne zarysowania,
  • zabrudzenia trudne do zmycia,
  • pękanie materiału,
  • oraz uszkodzenia mechaniczne.

Meble do aranżacji plenerowych, które tworzą miejsce relaksu

Konstrukcja stoliczków ogrodowych wykonana jest z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu mebel będzie doskonale radził sobie w każdych warunkach. Produkty są bardzo kompaktowe, dzięki czemu można je z łatwością przetransportować w każde miejsce. Szklany, hartowany blat o małej średnicy z delikatnym wzorem idealnie sprawdzi się w ogrodzie i na tarasie. Do tego zestawu można dołączyć dwa krzesełka z oparciem, które utworzą harmonijną całość. Modne meble projektowane są w stylu loft i vintage, który doskonale łączy się także z nowoczesnymi aranżacjami. Warto pamiętać, że modne meble wyznaczają trendy w aranżacjach plenerowych.

Comments are closed.