Jakie zalety posiada oprogramowanie KD Max?

Program KD Max należy do jednych z najpopularniejszych programów do projektowania wnętrz. Dzieje się tak, dlatego, iż KD Max posiada bardzo ciekawe cechy i właściwości. Jest to oprogramowanie stworzone z myślą o wymagających projektantach, a także klientach, dlatego jest to narzędzie zaawansowane i niezwykle atrakcyjne pod wieloma względami.

Oprogramowanie KD Max służy przede wszystkim do tworzenia aranżacji i wizualizacji wnętrz, a także ich kompleksowych projektów. Co ważne program ten daje możliwość pełnego wyposażenia wnętrz i rozmieszczenia przeróżnych elementów w każdym wnętrzu. Narzędzia dostępne w programie pozwalają na przykład intuicyjnie wyposażyć kuchnię w konkretne meble czy dodatkowe elementy. Program jest niezwykle intuicyjny, dlatego też zapewnia łatwą obsługę, a także świetne efekty pracy.

Za pomocą programu KD Max można między innymi:

• zbudować meble od podstaw
• wyposażyć wnętrza w gotowe modele mebli
• przycinać dowolnie meble
• tworzyć wnęki, zabudowy

Dzięki funkcji automatycznej kolizji KD Max informuje projektanta o tym, że dana zabudowa czy meble są niespójne i należy je usunąć lub zmodyfikować. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które znacznie skraca czas pracy, a jednocześnie zapewnia najlepsze jej efekty.

Praca w programie KD Max to czysta przyjemność, a także łatwe i proste zadanie. Pełna gotowych mebli i elementów wyposażenia biblioteka pozwala projektantom pracować szybko i sprawnie, a liczne funkcje dodatkowe umożliwiają tworzenie bardzo funkcjonalnych i inspirujących wnętrz.