Co oferuje oprogramowanie KD Max?

Oprogramowanie KD Max wykorzystywane głównie do projektowania wnętrz jest bardzo ciekawym rozwiązaniem skierowanym do mniej lub bardziej doświadczonych architektów. Nie tylko zaawansowani projektanci mogą poradzić sobie z obsługą tego właśnie programu. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, a także dostępowi do licznych funkcji wykonywanie projektów w programie KD Max nie stanowi żadnego problemu nawet w przypadku początkujących architektów.

Program KD Max to ciekawa propozycja, która oferuje bardzo wiele ciekawych i godnych uwagi funkcji. Ogólnym i głównym założeniem programu jest umożliwienie sprawnego i dokładnego tworzenia projektów wnętrz. Chodzi tu między innymi o tworzenie i rozmieszczanie mebli, a także wnęk czy innych elementów. Program oferuje jednak znacznie więcej dzięki wyposażeniu go w nowoczesne funkcje i opcje.

Przykładem takich funkcji są:

• automatyczny projekt oświetlenia
• wykrywanie kolizji
• automatyczna instalacja blatów
• szybkie tworzenie nietypowych szafek
• inteligentne projektowanie

Za pomocą opcji inteligentnego projektowania można na przykład stworzyć w kilka minut pełną wizualizację mebli kuchennych czy salonu. Co ważne program KD Max pełen jest gotowych modeli mebli co znacznie ułatwia pracę projektanta. Oczywiście dzięki opcjom takim jak przycinanie mebli lub skosów możliwe jest także łatwe i sprawne dopasowanie wszystkich elementów wyposażenia do warunków panujących w danym wnętrzu. Tworzenie przeróżnych stylizacji, zestawień, a także kształtów możliwe jest dzięki innowacyjnym funkcjom dostępnym właśnie w programie KD Max.